Priemyselné podlahy

Nachádzate sa tu

Na Slovensku sa ročne vyhotovuje niekoľko miliónov m2 priemyselných podláh. Väčšinou sú to novostavby, ale čoraz viac sa obnovujú aj existujúce, staré priemyselné podlahy. S uvedeným špeciálnym segmentom stavebníctva sa zaoberá spoločnosť BETONMIX s.r.o. - sme inžinierska, obchodná a realizačná spoločnosť, ktorá bola založená v roku 2007 v Slovenskej republike. Zabezpečujeme stavebné práce, inžiniersko-poradenskú činnosť (statické návrhy, vypracovanie skladby podlahy, projekt rozdelenia dilatačných úsekov, vypracovanie detailov, realizačné poradenstvo, návrh obnovy podlahy) a distribujeme špeciálne stavebné materiály

 V rámci referencií sú uverejnené niektoré z našich prác, medzi ktorými sa nachádzajú haly medzinárodných multinacionálnych firiem (UPS, SKODA, BMW, SLOVNAFT, TESCO atď), aj vlastné haly menších spoločností (autosalóny, dielne, výrobné haly, sklady atď).

 

Cementový vsyp: Topmix®


Topmix® je predmiešaná, priemyselne vyrábaná prášková zmes pripravená na použitie, obsahujúca špeciálne tvrdé častice, kremeň a portlandský cement. Je vhodný na výrobu oteruvzdorných betónových podláh.


Oblasti použitia: Povrchová úprava podláh výrobných hál, dielní, skladov, nakladacích rámp, chladiarní, supermarketov, garáží, budov pre parkovanie.
 

Prednosti použitia: podlaha je oteruvzdorná a odolná voči nárazom, povrch je bezprašný. Vyznačuje sa jednoduchou údržbou.

Oceľové vlákno: Humix®


Humix® je názov pre oceľové vlákna ťahané za studena, rezané na mieru, na koncoch ohnuté, určené na výstuž betónov, mált a iných stavebných hmôt. Technické a ekonomické prednosti: homogénne, trojrozmerné vystuženie, zvýšená húževnatosť betónovej dosky, zvyšuje účinnosť kontroly trhlín, vysoká schopnosť absorpcie energie, výrazne zväčšená únosnosť, zväčšená odolnosť voči pádu a úderom, nižšie ceny materiálov, výrazné zníženie doby realizácie, konzistencia betónovej zmesi je vhodná na čerpanie dopravným čerpadlom na betón. Výborne sa prispôsobuje systémom moderných povrchových úprav

Oblasti použitia: betónové podlahy pre výrobné a prevádzkové haly, sklady, chladiarne, supermarkety, garáže, prefabrikované betónové prvky

Polypropylénové vlákno: Polimix®

 

POLIMIX® sú priemyselné vlákna vyvinuté na zosilnenie betónu, ktorí plnia svoju funkciu v ranej fáze tvrdnutia betónu vystužením betónu a zabránením vzniku zmrašťovacích trhlín.

Oblasti použitia: Priemyselné podlahy, vonkajšie betónové plochy, betónové steny, prefabrikované prvky, suché zmesi

Uzatváracia parotesná emulzia: FF20®


FF20® je prostriedok na ošetrenie betónových povrchov, ktorý poskytuje vynikajúcu ochranu pre čerstvý betón resp. pre pancierové podlahy pred vysychaním. FF20 sa nastrieka na čerstvý betón okamžite po zahladení

Manažment kvality už dávnou nie je výsadou iba veľkých firiem

Sme síce malá firma ale o našich kvalitách svedčí aj certifikát ISO. Naša spoločnosť vyhovela  prísnym požiadavkám systému manažérstva kvality, systému riadenia životného prostredia a uspeli sme aj pri hodnotení ochrany zdravia a bezpečnosti pri práci.

Zobraziť certifikáty